Obchody Święta Niepodległości w Szkole Podstawowej w Boguchwałowicach 2019

Z okazji obchodów Święta Niepodległości Szkoła Podstawowa w Boguchwałowicach 8 listopada włączyła się w akcję „Szkoła do hymnu”. Cała społeczność szkolna odśpiewała o godzinie 11.11 „Mazurka Dąbrowskiego”.

12 listopada w Szkole Podstawowej w Boguchwałowicach odbył się uroczysty apel, na którym gościliśmy Panią Sołtys Danutę Szymończyk oraz Panie z Koła Gospodyń Wiejskich z Boguchwałowic. W przedstawieniu wzięli udział uczniowie klasy I oraz dzieci z oddziału przedszkolnego, którzy recytowanymi wierszami przypomnieli historyczne wydarzenia ważne dla narodu polskiego i jego dążenie do odzyskania niepodległości.

W trakcie uroczystości można było również usłyszeć pieśni patriotyczne w wykonaniu wspaniałych, małych artystów. Na zakończenie akademii członkinie Koła Gospodyń Wiejskich zaśpiewały utwory o tematyce patriotycznej, co było niezapomnianym przeżyciem dla wychowanków szkoły. Serdecznie dziękujemy Pani Sołtys oraz Paniom z Koła Gospodyń Wiejskich za udział w szkolnych obchodach z okazji Narodowego Święta Odzyskania Niepodległości.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.