Jasełka w Szkole Podstawowej w Boguchwałowicach 2019

Grudzień to czas spotkań, kolędowania i podziwiania przedstawień jasełkowych. 18 grudnia dzieci oraz uczniowie Szkoły Podstawowej w Boguchwałowicach  zaprezentowali  przedstawienie jasełkowe dla swoich najbliższych oraz dla zaproszonych gości.

Na tle pięknej dekoracji popłynęły polskie kolędy i pastorałki oraz pełne uczucia recytacje dzieci. Występ został połączony ze wspólnym kolędowaniem, na którym byli obecni wójt Gminy Mierzęcice Grzegorz Podlejski, zastępca wójta pani Iwona Kłys, sołtys Boguchwałowic Danuta Szymończyk, emerytowani pracownicy szkoły, rodzice i ich najbliżsi. Wszyscy wspólnie śpiewali kolędy i pastorałki.

Po zakończeniu jasełek odbyło się rodzinne kolędowanie, recytowanie wierszy i śpiewanie utworów wraz z wychowawcami. Spotkanie odbyło się w miłym, świątecznym nastroju i było kolejnym przykładem na to, że w szkole panuje rodzinna atmosfera jednocząca środowisko związane z naszą placówką.

Po rodzinnym kolędowaniu odbył się świąteczny kiermasz. Jasełkowe spotkanie było również okazją do podziękowania wójtowi Gminy Mierzęcice, panu Grzegorzowi Podlejskiemu za pięknie wyglądającą z zewnątrz szkołę, dzięki przeprowadzonej termomodernizacji. Cała społeczność szkolna serdecznie dziękuje za udział i zaangażowanie w tak pięknym przedsięwzięciu.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.