Dzień Babci i Dziadka w Szkole Podstawowej w Boguchwałowicach 2020

Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim, co dobre. Dlatego dzieci z naszej szkoły gościły swoje Babcie oraz Dziadków na uroczystości z tej okazji.

Dzieci naszej szkoły od samego rana z niecierpliwością wyczekiwały zaproszonych gości. Licznie przybyli Babcie i Dziadkowie mieli okazję podziwiać swoje wnuczęta w specjalnie dla nich przygotowanym programie artystycznym.

Przedszkolaki oraz uczniowie pod czujnym okiem wychowawczyń zaprezentowały wiersze, piosenki oraz układy taneczne. W przepięknej scenografii oraz wyjątkowej atmosferze wnuczęta wspaniale wystąpiły przed bliskimi. Po części artystycznej na Babcie i Dziadków czekał słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. Na końcu tej wspaniałej uroczystości odbył się Quiz Super Babć i Dziadków.

To była naprawdę wyjątkowa uroczystość, pełna uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze Babć i Dziadków dały wyraz tego, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone wspólnie z wnukami. Spotkanie to również okazja aby podziękować za miłość, cierpliwość i zrozumienie.

.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.