Bal Karnawałowy i Walentynki w Szkole Podstawowej w Boguchwałowicach 2020

Zabawa, muzyka, tańce to miła tradycja związana z okresem karnawału, którego nieodłącznymi elementami są kolorowe bale. Tak też było w naszej szkole 13 lutego 2020r, gdzie odbył się dla wszystkich dzieci bal karnawałowy.

Uczniowie i przedszkolaki wyczekiwali na ten dzień wiele tygodni. Tego dnia w placówce pojawiły się różne, kolorowe postacie. Dzieci przebrały się za postacie z bajek, można było spotkać księżniczki, wróżki, biedronkę, policjantów, Spider-Mana, Batmana, sportowców i wiele innych znakomitych postaci. Z tej wyjątkowej okazji zaprosiliśmy do naszej szkoły panią Animator, która zachęcała wszystkich uczestników balu do wspólnej tanecznej zabawy. Dodatkową  atrakcją były przygotowane dla dzieci balony, z których powstały niesamowite przedmioty czy zwierzątka. Na zakończenie balu odbył się pokaz baniek mydlanych. Bal umożliwił dzieciom spędzenie czasu w miłej i bajkowej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości całej społeczności szkolnej. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów.

14 lutego w naszej szkole obchodziliśmy święto zakochanych, które dla najmłodszych stanowi symbol przyjaźni, radości ze wspólnego przebywania czy zacieśniania relacji międzyludzkich. W tym dniu każdy był ubrany w kolorze czerwonym. Nauczyciele przygotowali także dla dzieci zabawy związane z dniem świętego Walentego, takie jak walentynkowe memory, kolorowanki czy cieszącą się dużym zainteresowaniem Pocztę Walentynkową. Każdy dla swojej przyjaciela mógł wykonać i przesłać walentynkę. Był to z pewnością dzień miłych wrażeń. 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.