Teatr Blaszany Bębenek spektakl pt. „Asterix ratuje Obelis

19 maja 2021r. w naszej szkole zagościł Teatr Blaszany Bębenek, który wystawił dla naszych uczniów oraz dzieci z oddziału przedszkolnego spektakl pt. „Asterix ratuje Obelixa”.

Jest to przedstawienie na podstawie francuskiej serii komiksowej, w którym głównymi bohaterami są mieszkańcy Galii. Pewnego razu Juliusz Cezar nie mogąc znieść myśli, że na świecie jest pewna wioska, która opiera się jego władzy, a na dodatek jej mieszkańcy posiadają tajemniczy eliksir, dzięki któremu posiadają oni niezwykłą moc. Postanawia podstępem porwać jednego z mieszkańców, aby poznać sekret mikstury. Ale czy mu się to uda? Tego dowiedziały się dzieci uczestniczące w spektaklu.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.